logo rgk
dziś jest: |
logo rgk
  • o nas
  • nasza oferta
  • kontakt

witamy

Ratusz w RadomiuRadomska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (RGK) powstała w 2008 roku jej udziałowcami są firmy: ROZA DEVELOPMENT Sp. z o. o., RO.SA.-INVEST Sp. z o. o. oraz Jarosław Zagożdżon. Jej celem są działania inwestycyjne w obrębie Miasta Kazimierzowskiego w Radomiu. Jak wielki jest zakres działania w tym rejonie ogólnie wiadomo. Wiele lat zaniedbań ze strony władz Miasta, nieustalone prawa własności nieruchomości, bardzo kosztowny proces inwestycyjny modernizacji obiektów zabytkowych, brak środków na remonty obiektów zarówno wśród prywatnych właścicieli nieruchomości jak też instytucji - to tylko niektóre przyczyny fatalnego stanu obiektów na Mieście Kazimierzowskim. Właściciele RGK znając te problemy zdecydowali się zainwestować w odbudowę "duszy miasta", jaką niewątpliwie powinna być starówka.

Pierwszym obiektem zrealizowanym przez RGK jest "Galeria na Murach" zlokalizowana przy Placu Kazimierza na rogu ul. Szewskiej.

Doskonałe położenie kamienicy (rondo Placu Kazimierza jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w mieście) na przedłużeniu traktu pieszego ul. Żeromskiego do ul. Rwańskiej oraz Rynku, daje gwarancję przepływu konsumentów zainteresowanych zakupami i usługami i konsumpcją w restauracjach. Bazując na tym założeniu wybudowaliśmy budynek o pow. ok. 1600 m2 na czterech poziomach, z przeznaczeniem pod usługi, handel, biura. Budynek ma ciekawą architekturę, nawiązującą do innych obiektów w Mieście Kazimierzowskim. W podłodze parteru pokazany został przebieg średniowiecznych murów obronnych oraz baszty. Wszystkie poziomy są wykonane w otwartym planie do dowolnego podziału przy zakupie lub wynajmie całości, ale możliwy jest też podział zaproponowany przez nas. Prezentują to rysunki pozwalające na poruszanie się po obiekcie oraz wybór lokalu i interesującej powierzchni.

Drugim obiektem, którego modernizację zakończyliśmy, jest zabytkowa kamienica przy ul. Rwańskiej 8. Po remoncie będzie to budynek o pow. ok. 2.000m2, z lokalami użytkowymi i mieszkalnymi o wyjątkowym klimacie i standarcie.

Na parterze zlokalizowaliśmy 2-3 lokale użytkowe pod handel, usługi I i II piętro oraz poddasze zajmą mieszkania. Dla lokatorów lokali mieszkalnych od strony ul. Wałowej zlokalizowaliśmy wjazd na miejsca parkingowe. Rozkład lokali przedstawiają wizualizacje, pozwalające na właściwy ich wybór do zakupu lub najmu.
NASI PARTNERZY
logo rosa invest
logo roza development
logo auto-gaz centrum