logo rgk
dziś jest: |
logo rgk
  • o nas
  • nasza oferta
  • kontakt

witamy

Radomska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (RGK) powstała w 2008 roku jej udziałowcami są firmy: ROZA DEVELOPMENT Sp. z o. o., RO.SA.-INVEST Sp. z o. o. oraz Jarosław Zagożdżon. Jej celem są działania inwestycyjne w obrębie Miasta Kazimierzowskiego w Radomiu. Jak wielki jest zakres działania w tym rejonie ogólnie wiadomo.
więcej +++
krótko o nas

nasze inwestycje

NAJEDŹ MYSZKĄ I WYBIERZ KONDYGNACJĘ.
inwestycja rwańska 8

inwestycja rwańska 8

inwestycja rwańska 8

Inwestycja Rwańska - PLANY LOKALI »

Koncepcja architektoniczna przebudowy kamienicy
Kamienica przy ul. Rwańskiej 8 jest po generalnej modernizacji polegającej na wymianie stropów, okien, dachu oraz wszystkich instalacji.

Powierzchnia użytkowa powstała w piwnicach i na parterze budynku, natomiast pierwsze i drugie piętro oraz poddasze zajmują lokale mieszkalne o wyjątkowym uroku, wysokie na 3,7 do 3 m.

W piwnicach budynku, pogłębionych o ok. 2 m i poszerzonych o teren podwórza, z łukowymi konstrukcjami sufitów, powstała powierzchnia ponad 500m2. Nad tak uzyskaną dodatkową powierzchnią piwnic powstała powierzchnia handlowa. Jest do niej też wejście przez działkę parafii Św. Jana Chrzciciela (notarialna służebność przejścia i przejazdu). Na tej działce wybudowaliśmy miejsca parkingowe dla lokatorów i użytkowników naszej kamienicy. Dodatkowo w garażu podziemnym kamienicy przy ul. Wałowej 8 wykupiliśmy kilka miejsc parkingowych dla naszych przyszłych lokatorów. Strop nad parterem w części podwórza został zagospodarowany i tym samym właściciele lokali mieszkalnych na pierwszym piętrze pozyskali powierzchnię pod ogród, do którego można będzie wejść z własnych z ogrodów zimowych. Na parterze budynku uzyskaliśmy trzy lokale użytkowe do sprzedania. Ich powierzchnie można łączyć uzyskując warunki pod działalność handlową lub usługową.

Piętra mieszkaniowe stanowią 10 lub 12 lokali o różnej wielkości z możliwością ich łączenia. Południowa strona budynku wyposażona będzie w ogrody zimowe i balkony, północna posiada już balkony z widokiem do ulicy Rwańskiej. Dla części mieszkaniowej zbudowaliśmy osobną windę. Wszystkie opisane wyżej lokale są wykończone w stanie developerskim z możliwością zlecenia nam wykończenia ich pod klucz (według osobnej kalkulacji). Wizualizacje powierzchni oraz galeria zdjęć pokazuje budynek.

Cennik:
- piwnica - sprzedane
- parter usługi:
  sprzedaż - 5.000,00 PLN/m2 netto
  wynajem - 40,00 PLN/m2 netto

Ceny lokali mieszkalnych
CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJI !!!

Zarząd Spółki RGK zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Deklarujemy pomoc w pozyskaniu środków kredytowych na zakup lokali oraz wszelką pomoc w ich zagospodarowaniu. Wszelkie negocjacje cen, wyposażenia itp.

NASI PARTNERZY
logo rosa invest
logo roza development
logo auto-gaz centrum
created by seban